Hakkımızda

Çetsan İnşaat, kurulduğu tarihten itibaren gerçekleştirdiği işlerde kazandığı deneyim, tecrübe, uzmanlık ile eğitimli ve tecrübeli kadroyu bünyesinde bulundurması nedeniyle inşaatı sektöründe aranılan ve tercih edilen bir firma olmuştur.
Çetsan İnşaat’ın faaliyet alanı, altyapı, üstyapı, sanat yapıları ve yapı inşaatı işleridir.
Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri izleyen, çalışma koşul ve şartlarını sürekli yenileyen Çetsan İnşaat, çalışan personeline özel ilgi ve özen göstermektedir. Bu prensip sayesinde kaynaklar verimli kullanılır ve çalışma olumsuzlukları asgariye indirilmiştir.
Çetsan İnşaat’ın temel prensiplerinden biri de emniyettir. İşin başlangıcından itibaren tüm safhalarda iş emniyeti ve sağlığı konusunda belirlenen kurallara çalışanların uyum sağlaması için eğitilmesi ve yapılan eğitimlerin tatbik edilmesi prensip haline getirilmiştir.
Çetsan İnşaat bugüne kadar taahhütlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmekte gösterdiği hassasiyet,yaptığı işin kalitesine ve estetiğine verdiği önem, yapım şartlarına göre yerinde ve zamanında sonuca ulaşacak çözüm üretme kabiliyetine sahip uzman teknik kadrosu ile inşaat sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

ÇETİN ÖZER - ÇETSAN İNŞAAT

TS EN ISO 9001:2000.